• Gazment Bardhi: Kryebashkiaku i Matit, Malaj, është i paligjshëm
  • Ironia me shërbimin shëndetësor, bashkia Pukë fond 1 mijë lekë në dy vite për qendrën shëndetësore
  • 7 premtimet për By Passin e Fierit, përurimi 5 vjet me vonesë
  • Edhe një javë tjetër pa transport publik
  • Lleshaj “hapa pas” për kultivimin e kanabisit në vend
  • Shqipëria, vendi me më pak investime në arsim në rajon
  • Huaja 650 milionë euro, për qeverinë një sukses, për ekspertët me pasoja
  • Paketë e tretë apo plan rimëkëmbjeje, ekspertët tregojnë argumentat
  • Balla: Qeveria është duke konsultuar dhe konceptuar një paketë të tretë ekonomike