BallinaPremtime3 deklaratat e kryebashkiakut Veliaj që u rrëzuan bashkë me teatrin

3 deklaratat e kryebashkiakut Veliaj që u rrëzuan bashkë me teatrin

Pothuajse një javë përpara se të shembej Teatrit Kombëtar, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj mohoi të kishte një plan të afërt për prishjen e teatrit, ftoi artistët për të dhënë ide për godinën dhe deklaroi se trashëgimi e vërtetë e teatrit janë rekuizitat.  Të treja deklaratat e kryebashkiakut u rrëzuan bashkë me teatrin.

Të fundit

Më të lexuarat

spot_img