Edi Rama

  • Rama: Policia e Shtetit është shumë herë më e mirëpaguar se ç’ishte dje
  • Bonusi për të pastrehët nga tërmeti dhe sfida për një shtëpi ku të fusin kokën
  • Të pavërtetat e kryeministrit Rama mbi paketën “anti-shpifje”
  • Për Shqipërinë janë OK, për Europën JO
  • Kryeministri Rama, i treti që shkel premtimin për pastrimin e inerteve në Durrës
  • Avionët në qiell, Aeroporti i Vlorës ende në baltë
  • Kryeministri mbron ‘antishpifjen’ në Parlament
  • Tërmeti shkaktoi 50 viktima, Rama vendim për trajtimin financiar të familjeve
  • Kur do të nisë fluturimet aeroporti i Kukësit?