• “Loja e kungulleshës” me shifrat e testeve serologjike për Covid-19
  • Arben Ahmetaj: Becchetti nuk do marrë asnjë kokërr leku
  • Balla: Duhet domosdoshmërisht që brenda muajit qershor ta kemi votuar Reformën Zgjedhore
  • Balluku: Në 6 vitet e fundit është ulur me 24 për qind numri i aksidenteve rrugore me pasojë vdekjen
  • Rama: Brenda muajit qershor do asfaltohen 10 kilometrat e parë të segmentit 3 në rrugën e Arbrit
  • Rinisja e imponuar e transportit urban dhe zbatimi gjysmak i masave kundër Covid-19
  • Emergjencë nga Covid-19 dhe mungesa e tranpsarencës së ISHP
  • A duhen kryer aksionet e IKMT në kulmin e sezonit turistik?
  • Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit refuzon të përgjigjet për prishjet e objekteve në bregdetin e Velipojës