• Helmimi i nxënësve në Fier, ende paqartësi për shkaqet, paniku mbetet i pranishëm
  • “Punësim dhe dinjitet”, qeveria shkeli zotimin për Ballshin e Poçemin
  • Rama: Shqipëria me përqindjet më të larta të infeksioneve post-operatore në planet
  • Afron sezoni turistik, shëtitorja e Sarandës ende kantier
  • A u shtuan masat kundër koronavirusit në Sanatorium, QSUT dhe Spitalin Infektiv?
  • Nisma e Beqajt në 2020 për paketat e duhanit, ishte në ligj prej 2013-s
  • Pjerin Ndreu: “Brenda dy javësh fillon ndërtimi i banesave të dëmtuara në Lezhë”
  • Shkeli premtimin për Porto Romanon, në pritje të zotimit të dytë të Ramës për 2021
  • Maqedonia e Veriut, rasti i “raportimit ndërkufitar” të zhytur në mjegullën e pasaktësive