BallinaPertej10 mitet që nuk duhen besuar për Koronavirusin

10 mitet që nuk duhen besuar për Koronavirusin

Prej kohësh qarkullojnë informacione të ndryshme mbi koronavirusin. Disa prej tyre kanë qenë mite të cilat kanë nxitur keqinformimin dhe përhapjen e panikut. “Faktoje” ka përzgjedhur 10 prej miteve që kanë qarkulluar më shumë në mediat shqiptare dhe rrjetet sociale së fundmi:

Të fundit

Më të lexuarat

spot_img