BallinaFake newsTransparenca në infodemi shpëton jetë

Transparenca në infodemi shpëton jetë

Mos u rrej! Fakto edhe ti!

Mbi 200 persona kanë humbur jetën.

Mijëra të tjerë po vuajnë pasojat e ankthit dhe depresionit.

Mbani maskën.

Dezifektoni duart.

Ruani distancën.

Faktoje ju fton të luftoni pandeminë, por edhe infodeminë

Faktet sot mbrojnë jetën. Ky është misioni ynë. 

Të fundit

Më të lexuarat

spot_img