BallinaAktiviteteNdiqni nga këtu LIVE konferencën e "Faktoje"

Ndiqni nga këtu LIVE konferencën e “Faktoje”

Sot dhe dy ditët në vijim, “Faktoje” organizon konferencën rajonale mbi dizinformimin. Klikoni këtu për të ndjekur LIVE konferencën në Facebook.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

Më të lexuarat

spot_img