BallinaAktualitetMundësi punësimi me Faktoje

Mundësi punësimi me Faktoje

Faktoje po kërkon të punësojë një koordinator projekti. Je i interesuar? Lexo me shumë:

Personat duhet të dërgojnë: Letër interesi dhe CV në adresën: silvagjermeni@faktoje.al

Afati deri në 10 Nëntor 2023

Pustina Patris
Pustina Patris
Gazetare Përpara se t’i bashkohej Faktoje, ka punuar si gazetare për faqen angleze të “Exit News”, si producente e emisionit “Me Pak Fjalë” në Euronews Albania dhe, si data journalist në të njëjtin televizion. Ajo është diplomuar për Histori në Brown University në SHBA.

Të fundit

Më të lexuarat

spot_img