BallinaPertej#mosmaprekfjalën sot para Kuvendit

#mosmaprekfjalën sot para Kuvendit

Gazetaret dhe shoqeria civile protestojne sot para Kuvendit kundër “Paketës Antishpifje” që pritet të kalojë sot për miratim.

Protesta është thirrur në orën 9:30 teksa në 10:00 fillon seanca e Kuvendit.

Të fundit

Më të lexuarat

spot_img