Drejtori i Aviacionit Civil: Në 4 vite numri i turistëve që udhëtuan me charter u rrit me 650%

ANXHELA RUÇI Shqipëria është kthyer në një atraksion turistik duke shtuar vit pas viti sipas shifrave zyrtare numrin e turistëve vendas dhe të huaj që vizitojnë vendin tonë. Në një intervistë në emisionin “7 pa 5” në Vizion Plus, Drejtori i Përgjithshëm i Aviacionit Civil, Krislen Keri foli për statistika konkrete për udhëtarët që hyjnë … Vazhdoni me leximin e Drejtori i Aviacionit Civil: Në 4 vite numri i turistëve që udhëtuan me charter u rrit me 650%